Gazdasági ügyintéző

Digitaprint & Expo Kft. része egy rohamtempóban fejlődő, magyar tulajdonú vállalatcsoportnak, ahol olyan szakemberek dolgoznak, akik minden projektben a kiválóra törekednek és nem elégednek meg a jóval. A legfontosabb számunkra, hogy értéket teremtsünk.

Digitális nyomdánk korszerű gépparkkal rendelkezik annak érdekében, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon tudjuk kiszolgálni. A szakmai stábunk felkészült szakemberekből áll, és a világjárvány ellenére MI a bővülés és fejlődés mellett döntöttünk, melyet áldozatos munkánk eredményeképpen el is értünk.

Olyan csapattagot keresünk azonnali kezdéssel, aki kellően talpraesett, szereti a számokat, és jó barátságot is ápol velük, magabiztosan használja az Excelt, és a felelősségtől sem riad vissza.  Amennyiben dolgoztál már digitális nyomdában vagy hasonló területen, mindenképp előnyben vagy.

Mindennapi feladataid az alábbiak lesznek:

  • számlázás, kintlévőségek nyomon követése, kezelése, illetve, szállítói számlák feldolgozása- ellenőrzése
  • alapanyagok árainak ellenőrzése és rögzítése rendszerünkben
  • bejövő és kimenő banki utalások rögzítése, adminisztrálása
  • munkaidőnyilvántartás adminisztrációja, naprakészen tartása
  • eseti jellegű adminisztratív feladatok ellátása
  • szoros kapcsolattartás a könyveléssel (munkaügyi és egyéb adminisztrációval kapcsolatban)
  • aktív közreműködés az ügyviteli feladatok ellátásában
  • pénzügyi terület napi operatív feladatainak ellátása

Ami rád vár nálunk:

  • kellemes munkakörnyezet, egy 20 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú cégnél
  • hosszú távon, perspektívát nyújtó stabil munkahely
  • fiatalos, inspiráló, hosszú ideje együtt dolgozó csapat
  • versenyképes bérezés – bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
  • betekintést kaphatsz nyomdaipari ismeretekbe
  • azonnali kezdés - mentorprogram keretein belül

Ehhez azonban szükséges:

  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • középfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontosság, precizitás
  • lojalitás, tudj együtt dolgozni másokkal
  • kiváló rendszerező képesség
  • analitikus gondolkodásmód

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével, az alábbi email címre.

allas@digitalprint.hu